piątek, 14 lutego 2014

ACHTUNG! UWAGA! ATTENTION! Upozornění! Let op! ...

Siemka.
Ogłoszenia parafialne:

Zauważyliście pewnie zmiany na blogu. Planowałem je zacząć wprowadzać dopiero jutro, ale znalazłem ten szablon i nie mogłem się powstrzymać, żeby go nie wrzucić :D. Muszę co prawda poprawić jeszcze stare posty bo nie mogę tu zmienić szerokości szablonu, więc muszę teraz ręcznie zmniejszyć rozmiar wszystkich zdjęć i układ tekstu.

Zakładając tego bloga myślałem tylko o tym żeby podzielić się z Wami moją, nazwijmy to "twórczością". Jak widzicie przez ten niecały miesiąc dużo się tu zmieniło (mam nadzieję, że na lepsze). Blog ewoluował z artystycznego do... W zasadzie to nie wiem do jakiej kategorii można zaliczyć to miejsce. Może jako taki trochę lifestylowy? Sam nie wiem, napiszcie mi w komentarzach gdzie Wy byście upchnęli mój miszmasz :).

Idąc za radą doświadczonego blogera zamierzam zmienić też częstotliwość dodawania postów, a mianowicie na 1-2 posty w tygodniu (nie chcę się wypalić :P), nowe posty będą się pojawiały najczęściej w środy, piątki lub soboty, w jakieś dłuższe weekendy będą się pewnie pojawiały dodatkowe, nadprogramowe posty. 


Pozdrawiam,
Pan Drewienko.

P.S.
Miałem zmienić nazwę na "Co mi w duszy gra", ale jednak zostajemy przy "Panu Drewienko" :). Adres też się jednak nie zmienia, a co za tym idzie dwa akapity tego postu były nie potrzebne i zostały przeze mnie usunięte.

5 komentarzy:

 1. Nie rozumiem po co na siłę zmieniasz nazwe, przyznam że stara była lepsza, była oryginalna.Ja pisze o muzyce a nic w nazwie takiego nie mam, a ludzie i tak wiedza o co chodzk, nazwa powinna być krótka j konkretna. Pan Derwienko jest dobry i nie kombinuj ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałem zmienić nazwę, bo znajomi mi mówili, że Pan Drewienko jest nazwą mało oczywistą i niewiedzą o co chodzi. Kombinuję bo taka moja natura, zawsze próbuję robić wszystko inaczej, po swojemu, ale chyba jednak wrócę do Pana Drewienko :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pisząc 1-2 posty w tygodniu ciężko się wyplalić. Moim zdaniem więcej postów powinno sié pojawiać, zbyt rzadkie wrzucanie zniecheca czytelników.Ja w tym roku przeszlam na tryb codzienny i blog sie rozrasta zaskakujaco, wiadomo ze czasem przerwa jest potrzebna, ale dluzsza niz 2 dni to zdecydowanie za długo..Postaraj się pisać częściej, szczególnie że bardzo dobrze piszesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki. :) Ty też piszesz świetnie, ale myślę, że nie dam rady przejść na tryb codzienny. Postaram się żeby co tydzień był co najmniej 1 post, ale będę się starał żeby było ich więcej :D (przynajmniej ze 3).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i super! Trzymam kciuki za Ciebie :)

   Usuń