piątek, 23 maja 2014

Małpy na wyborach

Mam nadzieję, że nikogo nie obrażę określeniem "małpy". Odnosi się to raczej do polityków. Niestety przy urnach zawsze zdarzy się osoba, która idzie głosować na partię nie znając nawet do końca jej programu. 

Zbliżają się wybory do parlamentu UE. Nie zamierzam namawiać Was do głosowania na partię polityczną, którą samemu popieram. Nie na tym polega demokracja. Zamierzam Wam jednak doradzić na kogo nie głosować.Wspomniałem o demokracji. Jeśli popieracie ten ustrój to na pewno nie powinniście głosować na Nową Prawicę Janusza Korwin-Mikke. Ten człowiek jest IDIOTĄ, a przede wszystkim przeciwnikiem demokracji. Nie wiem jak inaczej można zinterpretować takie jego wypowiedzi:

"Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć."
Obecny ustrój jest koszmarnie głupi – i gdyby nie telewizja (i nadmiar dóbr uzyskany dzięki technice…), trzeba by utrzymywać go w Europie terrorem porównywalnym ze stalinowskim. Mając telewizję można z terroru zrezygnować."
Demokracja polega na tym, że jeżeli ja z panem i panią będziemy na bezludnej wyspie, to większością głosów ustalimy, że pani ma z nami na zmianę sypiać! To jest właśnie demokracja! A mając większość 2/3 wpiszemy to nawet do konstytucji…"
Poza tym nie pojmuję ludzi, którzy chcą głosować na osobę, która tak mówi o niepełnosprawnych:

"Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili."
Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami."
 Ludzie, trochę szacunku dla czyjegoś cierpienia! Porównywać paraolimpiadę do zawodów w szachy dla debili? Tylko prawdziwy DEBIL mógłby coś takiego powiedzieć i jeszcze w dodatku w to wierzyć. Kobiety także nie powinny głosować na KNP. Dlaczego? A chociażby za te wypowiedzi Korwina (przypominam, że to nie jest jakiś tam pierwszy lepszy członek partii politycznej tylko jej przewodniczący!!!):
"Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy." - Ludzie przecież kobieta nie jest rzeczą, któa może do kogoś należeć. 
 "Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom."
"By oszczędzić ludzkości kolejnych konwulsji, musimy jasno i stanowczo powiedzieć naszym kobietom, starcom i dzieciom: My tu rządzimy! Żadnych eksperymentów! Żadnego „współdecydowania” w rodzinie! (…) Panowie! Zachowujmy się odważnie, po męsku!"
A tu coś o homoseksualistach:
Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie – nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to jest banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich; w ogóle nie są homosiami. Oni tylko za pieniądze, że tak powiem, udają homosiów. To są importowani z zagranicy ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy udają często; często w ogóle nie są homosiami; dostają pieniądze, na to żeby rozbijać społeczeństwo i imputować dziwaczne wartości."
W sumie to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Nie wiem nawet z czego mam płakać: z tego, że chcemy takiego chama wpuścić do polityki międzynarodowej, czy z tego, że popiera go 4% społeczeństwa? Korwin-Mikke ma około 70 lat, ale jak widać mądrość nie zawsze idzie w parze z wiekiem.

14 komentarzy:

 1. NIE. Korwin nie jest idiotom, a potworem medialnym, coś na kształt Dody. Ludzie na niego głosują tylko dlatego, ponieważ u władzy jeszcze nie był. Mało kto zna jego program wyborczy, który przewiduje karę śmierci oraz sprzedaż leków bez recept, co dla mnie jest totalnym debilizmem, bo nie trzeba być lekarzem by wiedzieć, że znajomość leków jest "tycia". Hasła Korwina są czysto populistyczne. Nic dodać, nic ująć. Tylko gdzie ludzie mają oczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jak mówi polskie przysłowie: "Polak mądry po szkodzie". :(

   Usuń
 2. Wydaje mi się, że Korwin zbiera takie poparcie, bo w przeciwieństwie do tych wszystkich gnid z sejmu, którzy siedzą na cieplutkich posadkach i kłócą się o byle co, on próbuje jakoś aktywnie działać. I trzeba przyznać, naprawdę TRZEBA przyznać, że niektóre jego poglądy są właściwe. Na szczęście wiem o większości wypowiedzi, które wymieniłeś. I dla tego nigdy na niego nie zagłosuję. Aha, i powiedz mi proszę, co w jego wypowiedziach o demokracji jest oszczerstwem bądź bzdurą, bo według mnie przesadził tylko w tym "stalinowskim terrorze".
  Pozdrawiam
  ~ForgottenOne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, niektóre z jego pomysłów są dobre, ale jego wypowiedzi kłócą się same ze sobą. A co do jego wypowiedzi o demokracji to ja jednak chcę żeby menele spod budki mieli 2 głosy, a profesor 1. Dlaczego? Bo na tym właśnie polega demokracja. Bez względu na to jak się komu życie potoczyło wszyscy jesteśmy równi i nie można dzielić obywateli na tych lepszych i gorszych! Mi przecież też może się noga powinąć i mogę skończę przy układaniu kostki brukowej. Czy to znaczy, że profesor, który ma ciepłą posadkę na uniwersytecie (co w całe nie wyklucza tego, że nie jest pijakiem) ma być bardziej uprzywilejowany ode mnie?

   Usuń
 3. Z nim jest taki problem, że może powiedzieć 10 mądrych zdań, po czym powie jedno fatalne, które burzy poprzednie 10. Właśnie z powodu tych pojedynczych zdań już przestałam go słuchać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drewienko to lewak ;_;

   Usuń
  2. Po pierwsze, nie będę tolerował chamstwa na moim blogu. Po drugie, jeśli lewakiem można nazwać osobę, która nie popiera małpy, która uciekła z cyrku w poszukiwaniu większej widowni to tak, jestem lewakiem.

   Usuń
 5. Trzeba być niepełnosprytnym, żeby krytykować kogoś, nie znając jego programu, a więc specjalnie dla ciebie go przytoczę. Oto program Kongresu Nowej Prawicy, na czele której stoi Janusz Korwin Mikke:
  1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym.

  2. Wzmocnienie i ochrona rodziny. Uznajemy rodzinę, rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny, za podstawę życia społecznego. Nie pozwolimy na ingerencję biurokracji w wychowanie dzieci, przywrócimy rodzicom możliwości decydowania o ich edukacji.

  3. Urzędy dla ludzi, nie dla urzędników. Uprościmy procedury i radykalnie ograniczymy biurokrację. Postawimy na niewielki lecz profesjonalny korpus przyjaznych urzędników. Ograniczymy liczbę ministerstw, agencji rządowych, posłów i senatorów. Wprowadzimy rzeczywistą odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje.

  4. Uwolnimy energię obywateli. Zniesiemy zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbamy o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych.

  5. Zrównoważymy budżet. Nie pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, nie pozwolimy by nasze dzieci i wnuki odziedziczyły po nas jedynie długi.

  6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel. Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

  7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego. Dokonamy jak najszybciej sprawiedliwej reprywatyzacji i uregulujemy stosunki własnościowe.

  8. W polityce zagranicznej będziemy się kierowali rachunkiem korzyści i strat, a nie sympatiami i antypatiami. Skończymy z bezmyślnym podporządkowaniem naszego kraju brukselskim biurokratom. Będziemy dążyć do przywrócenia Unii Europejskiej jej pierwotnego sensu jako obszaru wolnego handlu i swobodnego przemieszczania się obywateli, bez instytucjonalnej nadbudowy i biurokratycznych absurdów.

  9. Zwiększymy rolę samorządów lokalnych, zapewnimy prawdziwą autonomię wszystkich regionów, upraszczając jednocześnie strukturę samorządową. Nie dopuścimy jednak, by przepisy ustanawiane przez samorządy miały pierwszeństwo przed prawem państwowym. Autonomia nie oznacza suwerenności. Wszelkie próby kwestionowania jedności państwa będą ostro zwalczane.

  10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa – kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.

  Źródło: http://www.knp-lodz.pl/program-kongresu-nowej-prawicy/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd wnioskujesz, że nie znam jego programu? Otóż informuję Cię, że pisząc posty szukam informacji na dany temat i "Małpy na wyborach" nie jest tu wyjątkiem. Program KNP znalazłem i przeczytałem na tej stronie: http://nowaprawicajkm.pl/info/program-wyborczy/program-wyborczy-knp
   A to co ty wstawiłeś/wstawiłaś jest programem wyborów do parlamentu Polskiego. Ja napisałem ten post w kontekście wyboró do PE. Kiełbasa wyborcza w tym wypadku brzmi tak:

   KNP to jedyna w Polsce partia konsekwentnie i bezkompromisowo antyunijna. Celem KNP jest likwidacja UE poprzez redukcję tego sztucznego, etatystyczno-fiskalno-ideologicznego tworu do strefy wolnego handlu - pierwotnej Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, która była źródłem sukcesów gospodarczych oraz dobrobytu Zachodu po II Wojnie Światowej.

   W PE chcemy odgrywać rolę twardej opozycji - zwalczającej wszystkimi dostępnymi sobie sposobami centralistyczne zapędy federastów - dążąc do ośmieszenia, ograniczenia, a w końcu zlikwidowania eurosocjalizmu. Każdemu rządowi zresztą potrzebna jest opozycja.

   Rolę opozycji w PE będziemy pełnić na 5 zasadniczych sposobów:

   Wzorem eurodeputowanych brytyjskiej partii UKIP (Nigel Farage, Godfrey Bloom i inni) - będziemy na forach unijnych instytucji głośno i odważnie wytykać absurdy UE oraz bezlitośnie krytykować szkodliwe działania Komisji Europejskiej i unijnej biurokracji,
   Inaczej niż to robią wszyscy obecni polscy europosłowie - będziemy głosować przeciwko wszelkim aktom prawnym zwiększającym w jakikolwiek sposób lub w jakimkolwiek zakresie interwencjonizm, etatyzm lub fiskalizm superpaństwa UE,

   Utworzymy specjalną Komisję Deregulacyjną, która - wzorem ostatnich działań rządu Australii (za jednym zamachem uchylił ok.10.500 szkodliwych ustaw) - będzie działać na rzecz usuwania z prawa UE jak największej liczby regulacji ograniczających wolność gospodarczą i swobody osobiste (jak zakaz wędzenia kiełbas, używania termometrów rtęciowych, używania klasycznych żarówek itp.) narzucanych z powodów ideologicznych,

   Aby skończyć z całkowitą bezkarnością brukselskich polityków i urzędników - niezwłocznie po utworzeniu Prokuratury Europejskiej będziemy kierować do niej zawiadomienia i wnioski o wszczęcie postępowań karnych w związku z ogromnymi aferami- a także łamaniem prawa przez eurokratów,

   Będziemy z Brukseli kontrolować działania rządu polskiego, wywierając na niego stanowcze naciski, aby w Radzie Europejskiej wetował wszelkie inicjatywy (jak to zrobił wetując dalsze rozszerzanie „polityki klimatycznej”!) zwiększające kompetencje Brukseli.

   Dzięki naszym europosłom będziecie wiedzieli jak naprawdę funkcjonują struktury, instytucje i władze UE. Będą oni odważnie głosić na forum europejskim wolnościowe i konserwatywne idee prawicy, czynnie zwalczając unijną tyranię politpoprawności oraz lewicową indoktrynację. Wierzymy, że tylko przywrócenie wartości europejskich - Cywilizacji Łacińskiej i Zachodniego Uniwersalizmu - może zmienić obecną Europę pod okupacją UE ze strefy permanentnego kryzysu - w przestrzeń wolności, dobrobytu oraz zasad, które zbudowały niegdyś potęgę Starego Kontynentu.

   Program sam w sobie ma kilka zalet, ale Korwin-Mikke mówiący o tym, że idzie do Brukseli zrobić z niej burdel sam siebie ośmiesza i traci w moich oczach cały szacunek jaki przysługuje jego podeszłemu wiekowi. Co do programu podanego przez ciebie to prawie każda partia idzie na wyboru z hasłami: "Obniżymy podatki", "Zlikwidujemy zbędną biurokrację", "Będziemy prowadzili politykę prorodzinną", "Zmniejszymy dług publiczny". Poza tym poglądy głoszone przez PRZEWODNICZĄCEGO tej partii kłócą się z punktem 7. programu wyborczego KNP do parlamentu RP.

   Usuń
  2. no i dobrze

   Usuń
  3. i tak jesteś lewakiem, Drewienko

   Usuń
  4. W twoich ustach brzmi to jak komplement

   Usuń
 6. SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ!

  OdpowiedzUsuń